X
SEPETİM
Sepetiniz Boş.
Anasayfa Kurumsal Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gencecix Gizlilik Politikası

 1.  Genç Stil Mobilya Pazarlama İnşaat Emlak ve Otomotiv San. Tic. Ltd Şti ( Gencecix ) olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Gencecix’e ait paylaşımlı sunucularda toplanan bu bilgiler internet sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Gencecix bünyesinde kullanılmaktadır. Söz konusu hizmetlerin tamamı Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu Uluslararası Sözleşmeler ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmekteyiz ve siz değerli müşterilerimizin haklarını etkin şekilde kullanılmasının sağlanmasını en önemli görevimiz biliriz.
   
 2. Gencecix olarak sayılanlarla sınırlı olmamakla birlikte; alışverişleriniz esnasında ve üyelik formları aracılığı bizimle paylaştığınız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, ticari amaçla ve faaliyet dışı hiçbir nedenle kullanmamakta ve de satmamaktayız.
   
 3. Siz değerli Müşterimizin bilgileri, ancak yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince ve resmi makamlarca usulüne uygun olarak ilgili kurum ve dairece bu bilgilerin talep edilmesi durumunda ve resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlarda tarafımızca resmi makamlara açıklanabilecektir.
   
 4. Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e- maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
   
 5. Gencecix olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde Gencecix internet sitesi ve Gencecix uygulama kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz etmekte ve yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli Gencecix müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak maksadı ile memnuniyetiniz için Gencecix Gencecix iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
   
 6. Ayrıca www.gencecix.com Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. 
   
 7. Her türlü sorunuz için; e-destek@gencecix.com adresinden  veya 90 (224) 718 60 00  numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

             Gencecix

              Genç Stil Mobilya Pazarlama İnşaat Emlak ve Otomotiv                 San. Tic. Ltd Şti