X
SEPETİM
Sepetiniz Boş.
Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında; gençlerin enerji dolu yaşamlarını odalarına da yansıtacağını düşünerek ve GENCECİX ismini markamız olarak benimseyerek gençler için mobilya üretimine başladık. Türkiye’de ve Dünya’da gençlerin ürünlerimiz ile birlikte oluşturdukları enerji dolu odalarında ve mekânlarında en güzel anlarını paylaşmak istiyoruz. Biz; ismimiz gibi çok genç olmamıza rağmen; sistemimizi ve kalitemizi ispatlayarak dünya pazarında 35 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Markamızın, yükselen kalitemiz ve rekabetçi fiyat politikamız ile dünya pazarında ön sıralarda yer alması için basamakları hızlı bir şekilde atlamaktayız. Kalite, hizmet ve fiyat politikalarımızla yurtiçi ve uluslararası piyasalarda kendisine önemli bir yer edinen firmamız ile irtibat kurmanızı bekler, başarılı iş birlikteliğimizin başlangıcı olmasını ümit eder, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Vizyonumuz ; 

Gencecix olarak vizyonumuz sürekli değişen trendlere uygun, kaliteli uzun ömürlü ve kullanışlı mobilyalar üreterek sektörün değişmez ve lider oyuncularından birisi olmaktır.

Misyonumuz;

Genç odası lüks değil ihtiyaçtır. Tam da bu yüzden Gencecix ailesi olarak her birimimiz ve çalışanımızla her isteyenin bütçesine ve zevkine uygun genç odası bulabilmesi için çalışıyoruz.