X
SEPETİM
Sepetiniz Boş.
Anasayfa Kurumsal Ödeme Koşulları

Ödeme Koşulları

Ödeme Koşullarıgencecix.com sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi tüm Visa veya Mastercard ile peşin veya taksitle ayrıca banka havalesi ve EFT yoluyla ödeyebilirsiniz.Ödeme seçenekleri: Banka Havalesi, EFTVakıf Katılım

TR92 0021 0000 0001 8205 0000 01Kredi Kartıyla Ödeme

gencecix.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

Gencecix.com ödeme altyapısı olarak İyzico Ödeme Sistemlerini Kullanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerimi vermem güvenli mi?gencecix.com’daki güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen RapidSSL SSL Sertifikası 128/256 BITsağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle Gencecix sunucuları üzerinde saklanmamaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Kullanıcılarımız yapmış olduğu işlemlerde 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin kolaylığını ve güvenini yaşamaktadırlar.Kapıda ödeme yapabilir miyim?

gencecix.com’dan yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır.Yabancı kredi kartıyla ödeme yapabilir miyim?

gencecix.com’dan yapacağınız alışverişlerde şu an için yabancı kredi kartlarıyla ödeme kabul edilmemektedir.Ödeme sırasında hata oluştu onay alamadım ne yapmalıyım?

Ödeme sırasında herhangi bir sorun yaşadığınızda bankanız ile görüşebilir veya ödeme sayfalarında tereddüt yaşıyorsanız destek@gencecix.com veya 90 (224) 718 60 00 adresinden bilgi ve destek alabilirsiniz.Gencecix Keyifli Alışverişler Diler...