X
SEPETİM
Sepetiniz Boş.
Anasayfa Kurumsal Ücretsiz Teslimat ve Montaj

Ücretsiz Teslimat ve Montaj

Ücretsiz Kurulum ve Teslimat

gencecix.com üzerinden sipariş ettiğiniz mobilya, aksesuar ve demonte olan ürünlerin teslimat süresi bölgelere göre değişmekle birlikte; bu süre maksimum 45 iş günüdür. (Özel kampanya dönemlerinde teslimat ve kurulum süreleri değişkenlik gösterebilir.)Kurulum gerektiren mobilya ve demonte olan ürünlerimizin teslimatı Yetkili satış noktalarımız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.Yetkili servis ağımız dışında olan noktalara sadece kargo ile hizmet vermekte olup kurulum desteği verilmemektedir.gencecix.com üzerinden sipariş ettiğiniz aksesuar ve kurulum gerektirmeyen ürünlerimizin teslimat şekli ücretsiz kargodur.

Eğer ürününüz, en geç 30 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa destek@gencecix.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teslimatınız ile ilgili inceleme yapılıp, en kısa sürede tarafınıza sizlere geri dönüş yapılacaktır.* Neden hasarlı paketleri teslim almamalıyım?

Siparişinizi teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve konuyu destek@gencecix.com adresine bildiriniz. En kısa sürede konu araştırılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması açısından önem arz etmektedir.. Siparişi teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.* Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturanız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte size teslim edilecektir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Faturanız ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde destek@gencecix.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.