BİZ KİMİZ

Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

Gencecix Mobilya 25 yıllık tecrübesiyle her zaman yüksek kalitede üretim yapan ve günden güne çeşitliliğini arttıran, teknoloji ile birlikte gelişmeyi amaç ve ilke edinen bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana mobilya sektörüne yön veren firmamız zengin ürün çeşitliliği, tasarım ürünler ve kalite standartları yüksek ürünleriyle iki mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini temel alarak, müşterilere kaliteli ürünler sunmaya ve müşterilerine iyi hizmet sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Ev ve iş yerleriniz için özgün tasarımlar sunan Gencecix Mobilya ürünlerini kısa zamanda en uygun maliyetle uzman personel ekibiyle eksiksiz paketleme sistemi ile sizlere ulaştırmaktayız.

VİZYON

Fonksiyonel tasarımlarımızla müşterilerimize ürünlerimizi en güzel şekilde sunarak, hizmetimizden memnun kalmalarını sağlamak ve firmamıza olan güvenlerini temel alarak, doğru adımlarda ilerlemek.

MİSYON

Gelişen teknoloji ile insan gücünü bir arada barındıran mobilya hizmetimizi günden güne daha ileriye taşımak ve en iyi hizmeti vermek. Müşterilerin ihtiyaçlarını anında karşılayacak şekilde kaliteli ürünler sunmak.